Rozwijane Menu

O nas :)

Szalone, zwariowane, żądne przygód to coś co nas określa.
Staramy się realizować swoje plany w różny sposób począwszy od wyjazdów spontanicznych, a kończąc na staranie zaplanowanych. Wyjazdy są jednodniowe i nie tylko… Niestraszne nam jest spanie pod chmurką, ale też nie stronimy od schronisk czy kwater prywatnych. Lubimy wyzwania dlatego co rusz staramy sobie wyznaczać nowe poprzeczki do pokonania.

TO MY:

Beata
Jako energiczna osobą nie umiem usiedzieć w jednym miejscu dłużej niż 10 minut dlatego też chodzę po górach i wspinam się po skałach. W wolnym czasie zajmuje się wszelakimi aktywnościami ruchowymi począwszy od jazdy na rolkach do pływania. Lubię podróżować oraz poznawać ciekawych ludzi, choć czasami lubię przenieść się w inne miejsce i czas za pomocą dobrej książki.Sonia
Pomysłowa, ciekawa, zwariowana to najlepsze określenia na mnie. Potrafię spakować się  w 5 minut jeżeli usłyszę hasło „jedziemy?”. Lubię podróżować, chodzić po górach, wspinać się, a także dokumentować wszystko za pomocą aparatu fotograficznego.


Razem tworzymy zgrany duet:


Osoby które z nami jeżdżą: 

Hania
Najbardziej pozytywna osoba jaką znamy! Wesoła, pogodna, zawsze zarażająca swoim humorem osoby w otoczeniu. Mimo swojego (młodego) wieku ;) zawsze żądna przygód czy nowych doznań! 

Wszystkie wyjazdy na których była z nami Hania dostępne są pod etykietą/linkiem: Hania
  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz